"Předstírat smích je pro mě těžké",svěřila se Emma

19. července 2009 v 22:52 | Kate Rowel |  Informace Emma W.

Herecká hvězda Emma Watson postupně vyrostla v sebevědomou herečku aa začíná kariéru modelky. Přece jen její jedna role před kamerou dělá problémy.

Můžu hrát bláznivou, můžu plakat, křičet, ale "zasmát se tak, aby to nevyznělo uměle, to považuji za velmi obtížné," řekla pro Welt am Sontag představitelka Hermiona z filmů o Harrym Potterovi.

Víve v článku

To, že ji v Anglii mezitím považují za módní ikonu ji nejprve překvapilo. "Nikdy mi nepřišlo na mysl, že se někdo bude zajímat o to, co mám na sobě." Móda byla u ní spojena vždy se zábavou. "Vždyť jsem ještě mladá a stále experimentuji." Svůj vlastní styl musí ještě najít.

Po natočen poslední části Harryho Pottera plánuje Emma odpočinek od filmu. "Od srpna budu studovat na jedné univerzitě v USA."
Rada se učí nové věci a těší se na normální život. Chce být obyčejným teenagerkou a setkávat se s lidmi svého věku. Ale kariéru ve filmu ukončit přesto nechce. Ve svém volném čase Emma ráda vaří. "Nejraději dělám těstoviny, sušenky a koláče." Ale dobrá je i co se týká konzumace svých výtvorů.

Emmu rovněž webová stránka magazínu Teen Vogue označila jako nejstylovějším oblečené tínedžerku za letošní červenec. Její vítězným oblečením se staly do modro-černá laděné šaty, které si vzala na sebe na počest recepce v centru Londýna ještě začátkem června.
zdroj:potterworld.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama